Sağlığınız Bizimle Güvende

Hemşirelerin en temel rolü bakımdır. Bakım merkezlerinin de kuruluş amacı kronik  bakım hizmeti sunmaktır. Birbirini tamamlayan anahtar kilit gibidir hemşire ve bakım ünitesi. Bu sebeple bir bakım ünitesinde olmazsa olmaz ekip üyesi, profesyonel bakımı önce planlayan sonra uygulayan ve savunan hemşiredir.

Günümüzde bakım Teknikerliği profesyonel bir meslek haline gelmiştir. Gelişmeleri göz önünde bulundurarak Tüm Ekibimiz Bakım Teknikeri Arkadaşlarımızdan oluşmaktadır.

En Sevdikleriniz acil ve gerekli gördüğümüz durumlarda ambulanslarla refakat edilerek anlaşmalı hastanelerimiz yada sizin tercih edeceğiniz bir sağlık kuruluşuna götürülüp ilgili tüm tetkik ve tanı  süreçleri yönetilmektedir.

En Sevdikleriniz her hafta dahili yönden kurum hekimimiz tarafından takip edilmektedir.

En Sevdiklerinizin genel durumları her hafta kurum Nörologumuz tarafından değerlendirilmektedir.

En Sevdikleriniz her hafta kardiyoloji yönünden kurum hekimimiz tarafından takip edilmektedir.

En Sevdikleriniz gereken durumlarda Tüm Dallarda Anlaşmalı Uzman Hekimlerimiz ile takip edilmektedir.

GAYA Huzurevi’nde yakınlarınız her zaman güvende olacaktır. Uzman doktor kontrolündeki misafirlerimize, her türlü sağlık sorununda profesyonel hasta bakımı hizmeti verilerek derhal müdahale edilmektedir.Merkezimizde kalan konuklarımız gerekli durumlarda özel ambulans servisimizle en kısa zamanda hastaneye ulaştırılacaktır. Kurum içerisinde müdahale edilemeyecek sağlık sorunlarında,misafirlerimizin yakınlarına derhal haber verilerek, durumdan haberdar olmaları sağlanacaktır.

Özel ambulansla hastaneye götürülmesi gerektiği durumlarda misafirlerimizin yanında uzman sağlık görevlisi refakatçi olarak bulunacaktır.

Merak Ettiklerinizi Bize Sorun!

Menü
Görüşmeye Başla
Merhaba Size NasılYardımcı Olabiliriz?
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by